Transport mebli, sprzętu, agd i rtv ze sklepów

Nasza niewielki, lecz funkcjonalny tabor transportowy umożliwia świadczenie usług z zakresu rozwożenia towarów różnego rodzaju. Podstawowym kryterium jest nośność - ładunek nie może przekraczać 1500 kg. Prócz tego jesteśmy otwarci na propozycje i negocjacje. Specjalizujemy się w transporcie mało- i średniowymiarowych mebli, sprzętu RTV i AGD - także ze sklepów. Realizujemy zlecenia dla firm oraz dla klientów indywidualnych. Zawsze solidnie i punktualnie.

Transport węgla, piasku, materiałów budowlanych ze składów, sklepów, itd.

W naszej ofercie znajduje się także transport ładunków charakterystycznych dla branży budowlanej. Realizujemy zlecenia wymagające przewozu materiałów ze składów i sklepów przemysłowych, dostarczania węgla czy piasku. Ładunek (o ciężarze do 1,5 tony) transportujemy na terenie całego kraju. Dbamy o punktualność oraz rzetelność, ponieważ bardzo istotne jest dla nas budowanie trwałej i dobrej relacji z Klientami.

 

Transport towarów (PL)

W ramach naszych usług transportowych proponujemy Państwu przewóz towarów różnego typu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z branżą spożywczą, jak i przemysłową. Dysponujemy środkiem transportu posiadającym udźwig do 1,5 tony. Oferujemy transport - terminowy i bezpieczny dla ładunku - na terenie całego kraju, zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia Państwa oczekiwań.