Wykonanie nowych instalacji centralnego ogrzewania

Centralne ogrzewanie nadal pozostaje jedną z najczęściej wybieranych metod ogrzewania budynków. Gwarancją tego, że taki system grzewczy będzie funkcjonował, jest jego prawidłowa instalacja. Nasza firma przyjmuje zlecenia na wykonanie instalacji CO od podstaw. Stosujemy nowoczesne techniki pozwalające na szybki postęp prac - tworzenie sieci centralnego ogrzewania odbywa się w zaplanowany, zgodny ze sztuką sposób. Po zakończeniu prac każdorazowo sprawdzamy szczelność oraz wydajność stworzonej instalacji.

Montaż piecy, kotłów, bojlerów, itp.

Montaż urządzeń grzewczych można wykonywać samodzielnie - dużo korzystniej jest jednak zlecić to zadanie specjalistom. Nasza firma poleca swoje usługi z zakresu montażu pieców, bojlerów, kotłów oraz innych elementów domowej sieci grzewczej. Realizujemy powierzone nam zadania w sposób skrupulatny - każde urządzenie służące do podgrzewania wody oraz pomieszczenia montujemy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Dostosowujemy instalacje grzewcze do obowiązujących standardów technicznych.

Remont oraz modernizacja instalacji

Instalacje każdego typu w pewnym momencie wymagają remontu bądź wymiany. Dotyczy to również instalacji grzewczych, w których niektóre elementy zużywają się nad wyraz szybko. Nasza firma specjalizuje się w modernizowaniu oraz remontowaniu systemów centralnego ogrzewania. Dzięki przeprowadzonym przez naszych specjalistów działaniom koszty eksploatacji takiej instalacji mogą być zoptymalizowane. Jednocześnie zatrudnieni przez nas eksperci są w stanie doradzić Państwu, kiedy instalację można odnowić, a kiedy konieczna jest jej całkowita wymiana.

Ogrzewanie podłogowe

Coraz popularniejszą formą grzewczą pozostaje ogrzewanie podłogowe. Jego montaż najlepiej jest powierzyć profesjonalistom. Możemy zaoferować Państwu usługę wykonania ogrzewania podłogowego przeprowadzaną od podstaw, czyli od stworzenia planu oraz przygotowania podłoża, aż do sprawdzenia szczelności oraz wydajności systemu grzewczego. Zatrudnienie specjalistów do instalacji ogrzewania podłogowego jest rozwiązaniem optymalnym również z uwagi na to, że proces ten jest nie tylko skomplikowany, ale i praktycznie nieodwracalny (naprawa błędów wiąże się z koniecznością zrywania podłogi po raz drugi).