Wykonanie nowych instalacji wodno kanalizacyjnych

Instalacja wodno kanalizacyjna to niezbędny element, który musi być zainstalowany w każdym budynku. Zajmujemy się wykonywaniem takich instalacji od podstaw. Realizujemy projekty dopasowane do konkretnych warunków - uwzględniając zarówno kwestie techniczne, jak i ekonomiczne.  Zatrudniamy najlepszych specjalistów, dbających o dokładność na każdym etapie prac. Korzystamy z nowoczesnych materiałów oraz sprawdzonych technik - dla zagwarantowania optymalnego rezultatu.

Modernizacja, remont, usuwanie awarii na instalacjach

Nawet najbardziej przemyślana instalacja może okazać się przestarzała. Wówczas warto zlecić naszej firmie jej modernizację. Oprócz unowocześniania istniejących już instalacji wodno-kanalizacyjnych zajmujemy się również przeprowadzaniem remontów - jeżeli warunki na to pozwalają. Dodatkowo nasi specjaliści świadczą usługi z zakresu usuwania awarii - o mniejszym lub większym zasięgu. Dysponujemy fachową wiedzą oraz niezbędnymi narzędziami.

Montaż urządzeń sanitarnych

Specjalizujemy się także w pracach wykończeniowych obejmujących podłączanie urządzeń sanitarnych. Nasi pracownicy są gotowi, by kompleksowo przeprowadzić montaż umywalek, misek ustępowych, wanien, brodzików, bidetów, pisuarów. Usługi świadczone przez nasz zespół są na najwyższym poziomie. Zajmujemy się zarówno obsługą klientów indywidualnych, jak i instytucji. Po zakończeniu prac zawsze sprawdzamy, czy dana instalacja będzie prawidłowo funkcjonowała.

Przyłącza wodno kanalizacyjne

Inwestorzy decydujący się na budowę domu w większości przypadków chcą być podłączeni do ogólnodostępnej sieci wodno-kanalizacyjnej. Samodzielne próby podpięcia to spore ryzyko - również ze względów prawnych. Lepiej zlecić ten proces specjalistom - z naszej firmy. Kompleksowe usługi, które świadczymy obejmują wykonywanie przyłączy do sieci wodociągowej oraz do sieci kanalizacyjnej. Dodatkowo gwarantujemy, że założone przez nas instalacje zostaną zweryfikowane przed oddaniem do Państwa użytku.